רמי בביאן ושות' - משרד עורכי דין ונוטריון בירושלים

הוקם לפני למעלה מ-30 שנים, ומתמחה במגוון תחומי המשפט האזרחי, העסקי-מסחרי והנדל"ן.

אודות

מאז הקמתו בשנת 1992 ע"י עו"ד רמי בביאן ומזה למעלה מ-30 שנה, משרד עורכי הדין רמי בביאן ושות' מתמחה במגוון תחומי המשפט האזרחי, העסקי-מסחרי, המנהלי, תביעות ייצוגיות, ליווי פרויקטים של בניה משלב התכנון ועד שלב הגמר, רישום בתים משותפים וזכויות הרוכשים.

המשרד מייצג ומייעץ בין היתר לחברות ולפרטיים, אנשי ציבור, אנשי עסקים ובתחומים רבים ובפני על הערכאות המשפטיות והמנהליות, בבוררויות ובהליכי גישור. 

למשרדנו ניסיון רב בתיקי דיני נזיקין ופיצויים לנפגעי תאונות דרכים, מקרקעין, רכישת ומכירת נדל"ן, מיסוי, פירוק שיתוף, רישום בתים משותפים, ייצוג יזמים, תביעות ייצוגיות, דיני ירושות וצוואות, חדלות פירעון, הוצאה לפעול, פשיטת רגל, כינוסים ופירוקים וניהול נכסים.

אנו מודעים לעובדה כי כל אחד מהתחומים הנ"ל הינו מורכב, בין אם ההליך הוא קצר ופשוט ובין אם הוא ארוך ולא פשוט. רק לעיתים רחוקות אנו נתקלים בתיקים פשוטים בהם ההליך הנדרש הוא הליך קצר, ולכן, בכל אחד מהתחומים כדאי לשכור את שירותיו של עורך דין המתמחה בתחום. משרד עורכי הדין ונוטריון רמי בביאן ושות' נחשב לאחד המשרדים המובילים והמוערכים בישראל עם ניסיון עשיר בניהול מספר רב של תיקים והליכים ובמיוחד בעסקאות נדל"ן מקרקעין. לאורך השנים הרבות צבר המשרד הישגים רבים ומשמעותיים עבור לקוחותיו.

עסקאות נדל"ן ומקרקעין הן עסקאות מורכבות הדורשות ידע נרחב במכלול נושאים כגון: רישום נכסים, בדיקת טיב הזכויות, המצב התכנוני של הנכס וטיפול מול רשויות התכנון, בדיקת מגבלות המוטלות על הבעלות בנכס, מצב הזכויות בנכס, היבטי המיסוי והיטל השבחה, עריכת חוזה המגן על זכויות הצדדים, הבטחת התשלומים ומרכיבים נוספים הנגזרים מנסיבותיה של כל עסקה באופן מיוחד.

אם אתם בעלים של נכס שמסיבה כלשהי טרם נרשם בטאבו, כדאי לדעת שהסדרת רישום הנכס בטאבו מעלה את ערך הנכס, מגדילה את הסיכוי לקבלת משכנתה ולמכירת הנכס בקלות רבה ובתמורה הולמת. פתרון בעיות רישום בטאבו מצריך ידע וניסיון בתחום דיני הקניין, הן בהליכי הרישום מול הטאבו והן מול צדדים שלישיים (בתי המשפט והוועדות השונות) וניהול הליכים מורכבים מול גורמים שונים.  היתרון של משרדנו הוא בניסיון הרב, הן בטיפול בהליכי הרישום בטאבו והן בייצוג בבתי המשפט השונים בכל תחומי המקרקעין (לרבות בכתבי אישום על עבירות בניה), דבר המאפשר לצוות המשרד להעניק לכם מעטפת שירות כוללת ומיטבית תחת קורת גג אחת.

תפקידו של עורך דין לענייני נדל"ן ומקרקעין הוא ללוות את לקוחותיו לאורך מהשלב הטרום חוזי ועד לסיום הטיפול הנדרש בכל מקרה לגופו, לתמוך ולייעץ  ברגעים של קושי, וכמובן – לייצג אתכם בכל שלבי התהליך. זה הדבר שאנחנו עושים בצורה הטובה ביותר – ברגישות מקסימאלית, בניסיון, במסירות ובמקצועיות.

ניתן לתאם פגישת ייעוץ בטל': 02-5818466