רמי בביאן ושות' - משרד עורכי דין ונוטריון בירושלים

הוקם לפני למעלה מ-28 שנים, ומתמחה במגוון תחומי המשפט האזרחי, העסקי-מסחרי והנדל"ן.

אודות

מאז הקמתו בשנת 1992 ע"י עו"ד רמי בביאן ומזה למעלה מ-28 שנה, משרד עורכי הדין רמי ביבאן ושות' מתמחה במגוון תחומי המשפט האזרחי, העסקי-מסחרי, מנהלי ותביעות ייצוגיות, ליווי פרויקטים של בניה, משלב התכנון ועד שלב הגמר, רישום בתים משותפים וזכויות הרוכשים.

המשרד מייצג ומייעץ בין היתר לחברות ולפרטיים, אנשי ציבור, אנשי עסקים ובתחומים רבים ובפני על הערכאות המשפטיות והמנהליות, בבוררויות ובהליכי גישור. 

למשרדנו ניסיון רב בתיקי דיני נזקין ופיצויים לנפגעי תאונות דרכים, מקרקעין, רכישת ומכירת נדל"ן, מיסוי, פירוק שיתוף, רישום בתים משותפים, ייצוג יזמים, תביעות ייצוגיות, דיני ירושות וצוואות, חדלות פירעון, הוצאה לפעול, פשיטת רגל, כינוסים ופירוקים וניהול נכסים.

אנו מודעים לעובדה כי כל אחד מהתיקים הנל הינו תהליך מורכב, בין אם הוא קצר ומהיר ובין אם ארוך ולא פשוט. רק לעיתים רחוקות נתקלים בתיקים קלים ומהירים, ולכן בכל אחד מתהליך התיקים, כדאי מאוד שתשכרו את שירותיו של עורך דין המתמחה באותו התיק. משרד עורכי הדין ונוטריון רמי בביאן ושות' נחשב לאחד המשרדים המובילים והמוערכים בישראל במספר רב של תיקים ובמיוחד עסקאות נדל"ן מקרקעין. למשרדו שנים של ניסיון בהן צברנו הישגים רבים ומשמעותיים עבור לקוחותינו.

בכל עסקאות נדל"ן ומקרקעין הן עסקאות מורכבות הדורשות ידע נרחב במכלול נושאים כגון: רישום נכסים, בדיקת טיב הזכויות, המצב התכנוני של הנכס וטיפול מול רשויות התכנון, בדיקת מגבלות המוטלות על הבעלות בנכס, מצב הזכויות בנכס, היבטי המיסוי והיטל השבחה, עריכת חוזה המגן על זכויות הצדדים, הבטחת התשלומים ומרכיבים נוספים הנגזרים מנסיבותיה של כל עסקה באופן מיוחד.

תפקידו של עורך דין לענייני נדל"ן ומקרקעין הוא ללוות אתכם בכל שלבי התהליך, לתמוך ולייעץ  ברגעים של קושי, וכמובן – לייצג אתכם בכל שלבי התהליך. זה הדבר שאנחנו עושים בצורה הטובה ביותר – ברגישות מקסימאלית, בניסיון, במסירות ובמקצועיות.

ניתן לתאם פגישת ייעוץ בטל': 02-5818466