רמי בביאן ושות' - משרד עורכי דין ונוטריון בירושלים

הוקם לפני למעלה מ-30 שנים, ומתמחה במגוון תחומי המשפט האזרחי, העסקי-מסחרי והנדל"ן.

נדל״ן ומקרקעין

ליווי פרויקטי בניה וייצוג בעסקאות מקרקעין נדל״ן

מיסוי מקרקעין

העברה ללא תמורה

ייעוץ טרם קניה או מכירה

שכירות והשכרה

השבחת נכסים

ייצוג בעסקאות נדל"ן ומקרקעין

עורך דין נדלן ומקרקעין בירושלים רמי בביאןעסקאות מקרקעין הן עסקאות מורכבות הדורשות ידע נרחב במכלול נושאים כגון: רישום נכסים, בדיקת טיב הזכויות, המצב התכנוני של הנכס וטיפול מול רשויות התכנון, בדיקת מגבלות המוטלות על הבעלות בנכס, מצב הזכויות בנכס, היבטי המיסוי והיטל השבחה, עריכת חוזה המגן על זכויות הצדדים, הבטחת התשלומים ומרכיבים נוספים הנגזרים מנסיבותיה של כל עסקה באופן מיוחד.

משרדנו ייצג ומייצג מוכרים ו/או קונים במאות עסקאות מקרקעין, בנכסי מקרקעין על כל סוגיהם (דירות, מגרשים, נכסים מסחריים וכו').

          סוגי העסקאות בהן, בין השאר, מטפל משרדנו:

  •  עסקאות קניה ומכירה של דירות יד ראשונה ושניה לרבות מתן שירותי ייעוץ טרם קניה או מכירה.
  • העברות ללא תמורה.
  • שכירות והשכרה.
  • השבחת נכסים.
  • עסקאות קומבינציה.  

כמו כן, משרדנו מייצג חברות קבלניות ויזמים מתחילתו ועד סופו של כל פרויקט, ובכלל זה מבצע את כל הבדיקות התכנוניות הדרושות: ליווי וייעוץ במכרזים, טיפול מול רשם הקבלנים,  ניהול רישומים של חברות משכנות, רישום בתים משותפים ורישום זכויות הרוכשים בלשכת רישום המקרקעין.

נוסף על כך, משרדנו מטפל בייצוג בהליכים משפטיים הנוגעים לכל הרבדים הקשורים לדיני המקרקעין, לרבות פירוק שיתוף במקרקעין, הגנת הדייר ודמי מפתח.

בכל עסקה במקרקעין מבצע משרדנו את הבדיקות הדרושות, וזאת בין השאר, על מנת לסייע ללקוחותינו לבצע תכנון מס מושכל ונכון וכך הם יכולים להיערך לתשלום המס אותו הם צפויים לשלם.

משרדנו מייצג לקוחות במגוון הליכי התכנון והבניה לרבות בפני ועדות התכנון השונות, ועדות מקומיות, ועדות מחוזיות, בתי המשפט לעניינים מנהליים וכן בהליכים מול רשות מקרקעי ישראל.

ניתן לתאם פגישת ייעוץ בטל': 02-5818466